Over ons

Wie zijn wij en wat doen wij?

Wij zijn een Juweliers en groothandels bedrijf dat al sinds 15 maart 1974 actief is in de handel van het in en verkopen roerende goederen op allerlei gebied en zijn al meer dan 45 jaar actief in de juweliers branche en Kunsthandel in de Benelux. Onze eerste vestiging hebben wij geopend in Middelharnis 1974 daar hadden wij 4 winkel panden, o.a. Juwelier, Kunsthandel, klokkenwinkel, meubelen en porselein, kort daarna in Stellendam Juwelierswinkel, en de derde in Hellevoetsluis Juwelier en Kunsthandel. Later volgde een juwelierswinkel in Zierikzee, twee juweliers winkels in Rotterdam o.a. op de Weena Zuid en een op de juweliers winkel op de spinozaweg, tevens een groothandel in goud, zilver en horlogerie wij leverde aan + – 200 juweliers en nog kleine anderen ondernemers onze laatste winkel was in Middelburg Langedelf op 30 -11-2009 zijn wij daar gesloten als laatste winkel die wij toen nog hadden. Daar wij beide inmiddels op leeftijd zijn hebben wij besloten om toch nog in de handel verder te gaan zolang wij voorraden hebben, maar dan via internetwinkels, dat is nog steeds onze grote passie. Onze inkopen komen voornamelijk van Particulieren, Banken, Notarissen, Veilinghuizen, en Bedrijven zowel in binnenland als buitenland. Nu wij op leeftijd zijn, zijn wij
nu een veilingbiedonline website begonnen waar wij alleen onze eigen goederen gaan zelf veilen, o.a. sieraden en juwelen tevens edelstenen worden certificaten meegeleverd o.a. ook van echtheid.
Daarbij veilen wij ook allerlei roerende goederen, gebruikte en nieuw dit wordt
meegedeeld bij het artikel in de tekst, alle roerende goederen worden door ons
zelf nagezien en gecontroleerd. Uiteraard zijn de meeste goederen antiek, oud, en gebruikte goederen, met de normale ouderdom slijtage.

Extra info: van uit de familie zelf.
KUNST-OBJECTEN DIVERS
In deze categorie lijst van A t/m Z kunt u diversen Kunst objecten vinden van antieke en oude voorwerpen, waaronder Art-Deco voorwerpen-Laqué oude opberg-juwelen dozen, Antieke Jade & oud Jade, Antieke en oude Vazen, Kunst voorwerpen, Sculpturen-Sculptures, Antiek-oud-kristal, tevens bieden wij schilderijen aan waarvan de meeste afkomstig zijn uit een privé collectie van de overleden mevrouw en mijnheer J.v B. uit de provincie Zeeland die hun hele leven geïnteresseerd waren in Kunst , o.a. oude meesters en moderne schilderijen, Aquarellen-Watercolours, Tekeningen-Drawings, Portret schilderijen, Abstracte Kunst, verder een exclusieve Litho collectie van Jan Bezemer, en van de Kunstschilder Theo de Lange moderne Kunstschilder,
prachtig zilverwerk, zilveren miniaturen, etc. Alles wordt nu verkocht door de dochter zelf, die ook ruim 50 jaar lang zelf juweliers winkels met groothandel heeft gehad, Er komt een tijd van komen en van gaan in het leven.
Veel kijk plezier, let op a.u.b. wij rekenen geen veilingkosten.

Voor vragen, kunt u ons mailen en faxen.
Tel: 0111-407800
Fax. 0111-651912
Mobiel: mits het in bedrijf is, kunt u ons bellen op het nummer, 0629445007
E-mail adres: info@veilingbiedonline.nl  (onderdeel van Briljant v.o.f. anno 1974). Veel kijk plezier bij onze veilingbiedonline.nl

Graag even uw aandacht...

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Bekijk uw instellingen voordat u verder gaat op onze veiling website.

Privacybeleid bekijken | Sluiten
Instellingen beheren