Winkel-Decoratie

10 resultaten

Winkel decoratie sieraden sets voor het etaleren van juwelen en sieraden, deze zijn zowel nieuw als gebruikt en komen van een juweliers bedrijf en groothandel zelf. Deze winkel etalage sets zijn in diversen maten leverbaar.
Doe een bod bij onze veiling zodat u eigenaar kan worden van deze prachtige
juwelen-sieraden etalage sets.