Antiek 5 rijen originele Zeeuws bloedkoraal halssnoer met 2 Antieke gouden sluitingen ca.1880/1882

Veiling Afgelopen

Antiek Zeeuwse bloedkoralen collier ca.1880/1882:

Antiek 5 rijen bloedkoraal halssnoer met 2 x antieke gouden sloten, met voorkant en achterkant slot, jaar ca.1880.
Lengte: snoer incl. de 2 gouden antieke sloten 47 cm.
Diameter: kraal 5 a 6 mm.
​Dit is een van de mooiste antieke bloedkoralen colliers , origineel antiek, top collier met 2 x prachtige antieke gouden sluitingen.
Taxatie prijs ca. € 5000.00 a 5500.00
Dit is niet zo maar meer te koop, zeer exclusief sieraad.

SKU: Veiling Kavel nummer: 2018000146 Categorieën: ,