Antiek Onix broche-hanger ca.1860/1880

Veiling Afgelopen

Antiek gouden-zilveren Onix broche-hanger gezet met parels, camee van bloedkoraal, en diamantjes ca.1860/1880:

Deze antieke broche-hanger is gezet met 2 parels, en rondom met kleine diamantjes gezet, tevens een prachtige camee bloedkoraal
kopje ook weer gezet in een bewerkte gouden 14krt. randje.
De broche-hanger is van goud en met zilver gemaakt, diversen keuren staan achter op deze broche-hanger.
Diameter hoogte: 3,8 cm.
Diameter breedte: 2,7 cm.

Deze antieke 18krt. prachtige broche-hanger is van een vroegere opera zangeres geweest die er een verzameling op na hield van deze toch exclusieve antieke en oude hangers-broches alles is in perfecte staat.
Deze hanger wordt zonder gouden spang verkocht.

Taxatie prijs ca. € 1200.00 a € 1500.00

SKU: Veiling Kavel nummer: 2018000153 Categorieën: , ,