Antiek zilveren kristal geslepen peper en zoutstel ca.1817-1842

Veiling Afgelopen

Antieke kristal peper en zoutstel in zilveren houder:

Antiek zilveren kristal geslepen peper en zoutstel mini model
ca. 1817-1842.
Het geheel staat in een antieke zilveren houder, met in het midden een klein zilveren handvatten.
Letter: V 1817-1842.
Meesterteken in een langwerpig vierkantje 830s en diversen andere keuren.
Dit peper en zoutstel is in perfecte staat.
Taxatie prijs ca. € 350.00 a 400.00

SKU: Kavel nummer: ZHP3330CC Categorieën: ,