Antieke 14krt. gouden granaat blousespeld ca.1910

Veiling Afgelopen

Antieke 14 krt. gouden granaat blousespeld ca.1910:

Deze bijzondere mooie gouden blousespeld is gezet met een prachtige donkere granaat.
​De speld is wel apart te noemen vanwege zijn stijl, en afgewerkt rond de granaat met motieven hand gestoken.
Diameter: lengte 6 cm.
Aan deze speld zit een speciaal veiligheid sluiting.
De blousespeld is in perfecte staat.
Taxatie prijs ca. € 375.00

SKU: Veiling Kavel nummer: 20180VHY Categorieën: ,