Antieke 18krt.Zeeuwse hanger Onix met antiek bovenstuk ca.1870

Openings Bod: 50.00

Antieke 18krt.Zeeuwse hanger Onix met antiek bovenstuk ca.1870:

Deze prachtige antieke bewerkte hanger is met een gouden lusoog gemaakt zodat het makkelijk open kan worden gemaakt om bijvoorbeeld een goud collier of parel collier aan te doen etc.
​Diameter hanger: 4 x 3 cm.
Deze hanger wordt zonder goud collier geleverd.
De hanger is in perfecte staat.

Staat product:

Veiling sluit in:

Veiling einde: 20/01/2019 12:00
Tijdzone: Europe/Amsterdam

Openings Bod: 50.00

Reserve prijs is nog niet gehaald

SKU: Veiling Kavel Nummer: AB11223FDY Categorieën: ,