Antieke gouden 14krt. Zeeuwse broche ca.1890

Veiling Afgelopen

Antieke gouden Zeeuwse broche ca.1890:

Antieke 14krt. gouden Zeeuwse broche ca.1890.
Diameter: 25 mm of wel 2,5 cm.
Deze antieke broche is aan de achterzijde prachtig open bewerkt.
Achterzijde zit een gouden speld met veiligheidssluiting.
Broche in perfecte staat.
Taxatie prijs ca. € 450.00 a € 500.00

SKU: Veiling Kavel nummer: 20180CAE Categorieën: ,