Antieke gouden 18krt. Zeeuwse knoop broche ca.1875

Veiling Afgelopen

Antieke 18krt. gouden Zeeuwse knoop broche ca.1875:

Diameter: 23 mm of wel 2,3 cm.
Deze antieke broche is aan de achterzijde prachtig filigran open bewerkt.
Achterzijde zit een gouden speld met veiligheidssluiting.
Broche in perfecte staat.
Taxatie prijs ca. € 750.00 a € 800.00
Let wel op a.u.b. deze broche is 2,3 cm breed in doorsnee.

SKU: Veiling Kavel nummer: 20180ZZA Categorieën: ,