Antieke Hollandse knobbel slingerglazen 2 stuks ca.1760

Huidig Bod: 1,000.00

Antieke Hollandse knobbel slingerglazen ca.1760. (loodglas).

Het glas is geheel handwerk met rad gravures voorstellend God van de druiven, met een prachtige kleurstelling.
De steel van het glas is meestal glad, soms zijn er knobbels.
Eén knobbel op de steel komt regelmatig voor, twee knobbels veel minder en drie knobbels heel zelden.
Lees verder>

Staat product:

Veiling sluit in:

Veiling einde: 20/01/2019 12:00
Tijdzone: Europe/Amsterdam

Huidig Bod: 1,000.00

Reserve prijs is nog niet gehaald

SKU: Veiling Kavel Nummer: 2045AJKHB Categorieën: ,
Veiling omschrijving

Dit glas heeft 3 knobbels, en is dus een van de top antieke wijnglazen die niet meer te vinden zijn, wij bezitten nog 2 van deze prachtige wijnglazen.
​Deze 18e Eeuwse knobbel slingerglazen zijn door diversen veilinghuien in binnenland en buitenland gecontroleerd, en als zeer exclusief glaswerk betiteld
met deze bijzonder mooie rad gravures.
Hoogte glas 17.5 cm, met de kleuren rood, wit en blauw.