Antieke zilveren hanger met carneool ca.1880

Veiling Afgelopen

Antieke zilveren hanger met carneool ca.1880:

Antieke zilveren hanger met carneool en oude Zeeuwse knopen met exstra groot hangoog het geheel is prachtig bewerkt.
Totale lengt: 9.5 cm.
Jaar ca.1880.
Deze hanger is gemaakt van een vroegere zilveren riemgesp, er is er geen 2e van zeer exclusief.
Taxatie prijs ca. € 580.00

SKU: Veiling Kavel nummer: RGZ1880JK Categorieën: ,