Dresden oud Porselein ca.1958 Duitsland

Openings Bod: 100.00

Dresden porselein ca.1958:

Dresden oud porselein handwerk verguld met 22krt goud beschilderd zeer mooi bewerkt ,het muziekstel verkeerd in goede staat. tevens losse kandelaar en extra viooltje los erbij.
Lengte: 29.5 cm
Breedte: 16.5 cm onderzijde
Onderzijde gesigneerd.
Taxatie prijs ca.€.1500.00

Veiling sluit in:

Veiling einde: 20/01/2019 12:00
Tijdzone: Europe/Amsterdam

Openings Bod: 100.00

Reserve prijs is nog niet gehaald

SKU: Veiling Kavel nummer: 2018000184 Categorieën: ,