Gouden 14krt.Zeeuwse damesring met 2 bloedkoralen

Veiling Afgelopen

Gouden 14krt. Zeeuwse dames ring met 2 antieke bloedkoralen:

Deze ring is een prachtig stuk vakwerk, massief zware uitvoering.
De ring is gezet met 2 donkere antieke bloedkoralen van top kwaliteit.
Ring maat: 18.1/4

SKU: Veiling Kavel nummer: 2018000170 Categorieën: ,