Zilveren oud wijnstel 2 delig gezet met echte lapis-Lazuli ca.1950/1960

Huidig Bod: 3,000.00

Zilveren oude wijnkan met onderschaal ingelegd met 6 x lapis lazuli, 2 delig ca.1950/1960.
Hoogte wijnkan 33 cm.
​Diameter: schaal 29.5 cm.
Gehalte: 925
Gewicht: 1513 gram.
Diversen zilver keuren​ in beide zilver stukken.
In perfecte staat.

Veiling sluit in:

Veiling einde: 20/01/2019 12:00
Tijdzone: Europe/Amsterdam

Huidig Bod: 3,000.00

Reserve prijs is nog niet gehaald

SKU: Veiling Kavel Nummer: LF2108HB Categorieën: ,